400BXW100MEFR18X25
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 100uF - 20% - 400VDC - 18mm dia x 25mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +