385KXF120MEFCSN30X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 120uF - 20% - 385VDC - 30mm dia x 20mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +