35SEV100M8X10.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 100uF - 20% - 35VDC - 8mm dia x 10.5mm - -40 to 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +