35RX303300M18X35.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 3300uF - 20% - 35VDC - 18mm dia x 35.5mm - -40 to 130°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +