35MXC10000MEFCSN25X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 10000uF - 20% - 35VDC - 25mm dia x 40mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +