35JZV47M6.3X8
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 47uF - 20% - 35VDC - 6.3mm dia x 8mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +