350VXH390MEFCSN25X45
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 390uF - 20% - 350VDC - 25mm dia x 45mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +