350USC390MEFCSN35X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 390uF - 20% - 350VDC - 35mm dia x 30mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +