350USC270MEFCSN30X25
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 270uF - 20% - 350VDC - 30mm dia x 25mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +