350MXC680MEFCSN35X45
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 680uF - 20% - 350VDC - 35mm dia x 45mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +