350LSA6800MNB77X151
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Screw - 6800uF - 20% - 350VDC - 77mm dia x 151mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +