315VXH330MEFCSN25X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 315VDC - 25mm dia x 35mm - -25 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +