315USC680MEFCSN35X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 680uF - 20% - 315VDC - 35mm dia x 35mm - -25 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +