25ZL330MEFC8X16
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 25VDC - 8mm dia x 16mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +