25VXG10000MEFCSN22X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 10000uF - 20% - 25VDC - 22mm dia x 50mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +