25USC6800MEFCSN20X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 6800uF - 20% - 25VDC - 20mm dia x 30mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +