25USC33000MEFCSN35X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 33000uF - 20% - 25VDC - 35mm dia x 40mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +