25TRV220M8X10.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 220uF - 20% - 25VDC - 8mm dia x 10.5mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +