25TKV68M6.3X6.1
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 68uF - 20% - 25VDC - 6.3mm dia x 6.1mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +