25NXA330MEFC10X16
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 25VDC - 10mm dia x 16mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +