25MS533MEFC6.3X5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 33uF - 20% - 25VDC - 6.3mm dia x 5mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +