25MH747MEFC6.3X7
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 47uF - 20% - 25VDC - 6.3mm dia x 7mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +