25KXF3300MEFCSN22X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 3300uF - 20% - 25VDC - 22mm dia x 20mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +