25KXF2200MEFCSN20X20
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 2200uF - 20% - 25VDC - 20mm dia x 20mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +