25AX270MEFC8X10.8
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 270uF - 20% - 25VDC - 8mm dia x 10.8mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +