220MXG820MEFCSN25X40
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 820uF - 20% - 220VDC - 25mm dia x 40mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +