200USC330MEFCSN22X25
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 200VDC - 22mm dia x 25mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +