200USC1000MEFCSN30X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 1000uF - 20% - 200VDC - 30mm dia x 35mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +