200MXC330MEFCSN20X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 200VDC - 20mm dia x 30mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +