16VXG18000MEFCSN25X45
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 18000uF - 20% - 16VDC - 25mm dia x 45mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +