16TZV22M5X6.1
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 22uF - 20% - 16VDC - 5mm dia x 6.1mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +