16TWL10MEFC4X7
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 10uF - 20% - 16VDC - 4mm dia x 7mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +