16TKV680M10X10.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 680uF - 20% - 16VDC - 10mm dia x 10.5mm - -55 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +