16MH722MEFC5X7
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 22uF - 20% - 16VDC - 5mm dia x 7mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +