10VXG33000MEFCSN25X50
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 33000uF - 20% - 10VDC - 25mm dia x 50mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +