10VXG22000MEFCSN30X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 22000uF - 20% - 10VDC - 30mm dia x 30mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +