10USC27000MEFCSN25X35
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 27000uF - 20% - 10VDC - 25mm dia x 35mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +