10RX30330M8X11.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 330uF - 20% - 10VDC - 8mm dia x 11.5mm - -40 to 130°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +