10MS56R8MEFC4X5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 6.8uF - 20% - 10VDC - 4mm dia x 5mm - -40 to 85°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +