10ML470MEFC8X9
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 470uF - 20% - 10VDC - 8mm dia x 9mm - -40 to 105°C
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +