RMOD300-80-13.7SUW/MO
RECOM
300W DC/DC-Converter - 13.7VDC - Input: 18 to 106VDC - Molex MINI-FIT SRTM connector - 7.48"x2.99" - IP20
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +