REM10-1212S/A
RECOM
10W DC-DC Converter - Medical Grade - Input: 9 to 18 VDC - Output: 12 VDC ±1% - DIP24
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +