REFIN2U-S90/24/CL
RECOM
AC-DC Power Supply - 90W - 24VDC - Input:85-276VAC - DIN Rail - IP20 - 3kV - Regulated
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +