REC5-483.3SRW/H/B/M/SMD-R
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 5W - Input: 36 to 72VDC - Output: 3.3VDC - 1.6kVDC Isolation - Metal Case - SMD - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +