REC5-243.3SRW/H2/C
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 5W - Input: 18 to 36VDC - Output: 3.3VDC - 2kVDC Isolation - DIP24
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +