REC10-2412S/H2/M
RECOM
Regulated DC-DC Converter - 10W - Input: 18 to 36VDC - Output: 12VDC - 2kV Isolation - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +