REC10-2405DZ/H2/M
RECOM
Dual Regulated DC-DC Converter - 10W - Input: 9 to 36VDC - Output: (+/-) 5VDC - 2kV Isolation - Thru Hole
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +