RE-3.305S/HP
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - 2kV/1Sec Isolation - Short Circuit Protection - 4 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: 5VDC - 2kV/1Sec Isolation - Short Circuit Protection - 4 Lead SIP