RB-3.315D/H
RECOM
Dual Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 3.3VDC (+/-) 10% - Output: (+/-) 3.3VDC - 2kV/1Sec Isolation - 6 Lead SIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +