RB-2409S/HP
RECOM
Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 24VDC - 2kV/1Sec Isolation - Short Circuit Protection - 6 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Unregulated DC-DC Converter - 1W - Input: 24VDC (+/-) 10% - Output: 24VDC - 2kV/1Sec Isolation - Short Circuit Protection - 6 Lead SIP